Opinie o hotelach z basenem w Karpaczu

Poniższe zestawienie opinii powstało w oparciu o opinie gości hotelowych na portalach rezerwacyjnych, gdzie wypowiadają się tylko osoby, które faktycznie były w danym hotelu. Można samodzielnie przejrzeć opinię za pośrednictwem linków na tej stronie.

Hotel Gołębiewski Karpacz - opinie

Hotel Gołębiewski Karpacz Hotel Gołębiewski w Karpaczu jest miejscem, które zdobywa serca wielu gości, zwłaszcza tych, którzy są zakochani w sieci hoteli Gołębiewski. Wyjątkowy urok tej lokalizacji sprawia, że turyści wracają tu z entuzjazmem.

Jednym z najbardziej pozytywnych aspektów hotelu są fantastyczne animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Goście doceniają przyjazną i profesjonalną obsługę animatorów, którzy zawsze są uśmiechnięci i gotowi pomóc.

Kolejnym atutem hotelu jest jego lokalizacja, która umożliwia szybki i wygodny dojazd do centrum miasta. To sprawia, że goście mogą cieszyć się nie tylko atrakcjami hotelowymi, ale również zwiedzaniem okolicy.

Jedzenie serwowane w hotelu to prawdziwa uczta dla podniebienia. Goście zachwalają smakowite i różnorodne posiłki, które pozwalają im cieszyć się wyjątkowymi doznaniami kulinarnymi podczas pobytu. Wysoka jakość potraw oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że każdy posiłek jest niezapomnianym doświadczeniem.

Wnętrza hotelu, choć niektórzy zauważają, że mogłyby być jeszcze lepsze, są na ogół komfortowe i przytulne, co pozwala gościom czuć się swobodnie i zrelaksować się w trakcie wakacji.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu oferuje nie tylko doskonałą obsługę i wyjątkowe atrakcje, ale również piękne otoczenie i bliskość do malowniczych krajobrazów. To sprawia, że pobyt w tym miejscu staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dla turystów pragnących zaczerpnąć uroku górskiego klimatu.

Podsumowując, hotel Gołębiewski Karpacz zbiera pozytywne opinie ze względu na wysoką jakość usług, świetne animacje dla dzieci i dorosłych, wyśmienite jedzenie oraz dogodną lokalizację. Te aspekty sprawiają, że hotel jest doskonałym wyborem na niezapomniane wakacje, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla indywidualnych podróżników. WIĘCEJ OPINII

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Gołębiewski Karpacz

Hotel Vivaldi KarpaczGoście chwalili dobrą obsługę, grzeczną, uśmiechniętą, uczynną, gotową do niesienia pomocy. Pozytywne opinie co do obsługi hotelu jak mantra pojawiają się w komentarzach. Dzięki temu goście w tym hotelu czują, że naprawdę są kimś ważnym. Poza tym wspaniała atmosfera tworzona przez obsługę sprzyja poczuciu relaksu i spokojnej beztroski. Warto dodać, że pozytywna ocena co do przyjaznoźci personelu została podzielona także przez gości z Niemiec i Belgii. Na plus goście zaliczają też wystrój hotelu oraz czystość, co dotyczy także sauny i jacuzzi. Niektórzy nawet wskazujż, że jakość i wystrój hotelu sprawiają, że powinien on mieć cztery gwiazdki. Goście doceniają też ciszę i spokój panujący w hotelu. Niektórzy zauważyli, że często basen mieli w całości dla siebie.

No dobrze, a negatywne opinie? Tych nie ma dużo. Niektórym gościom przeszkadzało to, że recepcja nie była czynna całą dobę. Niektóre osoby zwracały też uwagę na naprawdę drobne szczegóły, jak to, że droga do hotelu była w remoncie, czy że winda jeździła za wolno, ablo że pokoje nie były wystarczająco wyciszone. Chyba każdy hotel chciałby, żeby jego klienci mieli tylko takie zastrzeżenia.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Vivaldi Karpacz

Hotel Mercure Skalny - opinie

Hotel Mercure Skalny

Goście tego hotelu chwalili go przede wszystkim za wspaniałą obsługę, odznaczającą się pełnym profesjonalizmem. Poza tym wielu gości wspominało o fantastycznym położeniu hotelu, czystości, elegancji i ogólnie wysokim poziomie.

Jeśli chodzi o negatywne opinie, to goście zwracali głównie uwagę na to, że śniadanie nie było wliczone w cenę noclegu i trzeba było za nie dość dużo płacić. Był to główny negatywny zarzut, jeśli chodzi o ten hotel.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Mercure Skalny

Artus Hotel Karpacz - opinie

Artus Hotel Karpacz

To kolejny hotel, który może poszczycić się całkiem niezłymi opiniami, aczkolwiek póki co hotel w serwisach rezerwacyjnych nie ma zbyt wielu recenzji. Niektórzy goście ocenili, że jest to ładny hotel. Położenie na uboczu uznano za jego zaletę. Prawdopodobnie zapewnia to duży komfort wypoczynku. Pozytywną ocenę uzyskał też basen oraz sauna. Zachwalano także personel.

Z pewnością jednak, żeby uzyskać bardziej obiektywną ocenę tego hotelu, trzeba zaczekać na więcej opinii gości hotelowych.

Więcej opinii i rezerwacje: Artus Hotel Karpacz

Dziki Potok Karpacz - opinie

Dziki Potok Karpacz

Ten hotel także położony jest w spokojnej okolicy, trochę poza centrum Karpacza. Dla jednych to zaleta, dla innych wada. Jak zauważył jeden z gości ze Stanów Zjednoczonych, jeśli komuś się znudzi hotelowa restauracja, trzeba iść 15 minut do centrum Karpacza. No ale przecież Karpacz odwiedzamy po to, żeby spacerowaæ. Poza tym wiele osób jednak zauważyło, że hotel jest czysty, a niektórzy po prostu chwalili lokalizację. Były też osoby, które zwracały uwagę na hałas (starsza para z Niemiec narzekała na młodzież w hotelu).

Warto więc bliżej przyjrzeć się temu hotelowi, bo zapewne to ciekawe miejsce na spędzenie wakacji.

Więcej opinii i rezerwacje: Dziki Potok Karpacz

Gościniec Perła Karkonoszy - opinie

Gościniec Perła Karkonoszy

Niestety, tu też nie mamy zbyt wielu opinii klientów; trudno więc ferować jakieś wyroki. Warto jednak przytoczyć opinię gości z Niemiec, którzy zachwalali położenie, śniadanie, basen i saunę. Z drugiej strony, jeden z gości z Polski w niedawno pozostawionej opinii (marzec 2012) narzekał właśnie na ubogie śniadanie. I jak tu być mądrym? Na pewno jednak warto zainteresować sie tym hotelem. Bez wątpienia jest ciekawie położony.

Więcej opinii i rezerwacje: Gościniec Perła Karkonoszy

Pałac Margot Spa Karpacz - opinie

Pałac Margot Spa Karpacz

Goście, którzy odwiedzili ten hotel, zwracali uwagę na dobre posiłki (choć niektórzy narzekali na mały wybór dań z karty), świetną obsługę oraz znakomity basen i sauny. Negatywnych ocen raczej nie znaleźliśmy, ale też trzeba powiedzieć, że w ogóle ocen nie ma zbyt wiele.

Więcej opinii i rezerwacje: Pałac Margot Spa Karpacz

Hotel Corum Karpacz - opinie

Hotel Corum Karpacz

Spośród niewielu opinii dotyczących tego hotelu, które mieliśmy okazję zobaczyć, niektóre osoby wymieniały uprzejmość personelu i miłą obsługę. Jeden z gości zachwalał też saunę fińską. Niektórzy goście zwracali jednak uwagę, że w pokojach mógłby się przydać remont.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Corum Karpacz

Hotel Alpejski Karpacz - opinie

Hotel Alpejski Karpacz

Goście, opisując ten hotel, chwalą jego dobre położenie, blisko centrum, ale jednocześnie w zacisznym miejscu, co gwarantuje spokojny wypoczynek. Wielu gości zachwala też basen w tym hotelu, który jest miejscem przyjemnym i pozwala się odprężyć. W skrócie można powiedzieć, że goście oceniają hotel jako miejsce czyste z dobrym wyposażeniem, a większość z osób jest zadowolonych z pobytu oraz poziomu usług, choć może nie wszyscy wyrażają się w samych superlatywach. Niektórzy twierdzili też, że w hotelu panuje miła atmosfera, sprzyjająca rodzinnemu wypoczynkowi.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Alpejski Karpacz

Hotel Konradówka Wellness & SPA

Hotel Konradówka Wellness & SPA

Wielu gości zachwala basen w tym hotelu, a także całą niemałą część poświęconą SPA, która wyróżnia się bardzo przyjemnym nastrojem, klimatem oraz obsługą. Goście chwalili także możliwość zupełnie swobodnego korzystania z hotelowego basenu, co daje możliwość swobodnego wypoczynku o każdej porze. Najczęściej wszyscy są także zadowoleni ze śniadań serwowanych w hotelu - urozmaiconych i obfitych. Także położenie hotelu jest tą zaletą, na którą często zwraca się uwagę, kiedy mowa o tym hotelu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Konradówka Wellness & SPA

Hotel Gołębiewski Karpacz

Hotel Gołębiewski Karpacz

Jeżeli słychać jakąś negatywną opinię o tym hotelu, to, że jest on zbyt duży. Dla wielu jest to jednak jego zaleta. Dzięki temu bowiem mieści on wiele atrakcji, z których najczęściej zadowoleni są goście. Króluje oczywiście niesamowity aquapark. Goście chwalą także najczęściej duże pokoje z dobrym wyposażeniem. Wiele osób jest także zadowolonych z jedzenia w hotelowej restauracji. Ciepłe słowa zbiera także obsługa hotelu. Co tu dużo mówić, wiele osób, które mają za sobą pobyt tutaj, podsumowuje to krótko: podoba nam się wszystko.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Gołębiewski Karpacz

Greno Hotel & Spa

Greno Hotel & Spa

Otwarty niedawno, bo w 2012 roku hotel, już doczekał się licznych opinii gości i trzeba przyznać, że w większości są to opinie pozytywne. Goście często chwalą lokalizację obiektu. Niewątpliwie słusznie, gdyż położenie blisko wyciągów, w spokojnej okolicy, a przy tym niedaleko od centrum Karpacza to nie lada zaleta. Wiele pochwał wyrażanych jest także wobec obsługi hotelu. Nie można jej zarzucić braku profesjonalizmu czy też uprzejmości. Goście w większości byli też zadowoleni z basenu, a w szczególności z temperatury wody w basenie oraz ogólnie pozytywnie oceniali strefę spa. Wiele osób wychwala też pod niebiosa niezwykle urozmaicone i pyszne śniadania, które w hotelu Greno serwowane są w formie bufetu. Uwag negatywnych raczej nei znajdziemy zbyt wiele. Niektóre osoby nie do końca były zachwycone serwowanym w restauracji jedzeniem. Innym znowu przeszkadzał brak czajnika w pokoju.

Więcej opinii i rezerwacje: Greno Hotel & Spa

Pozostałe hotele w Karpaczu

Opinie dotyczące pozostałych hoteli w Karpaczu - bez basenu.


Hotel Nowa Ski

Hotel Nowa Ski

Ten niewielki hotel cieszy się raczej dobrymi opinimi gości. Klienci cenią przede wszystkim jego położenie - w spokojnej okolicy, a jednocześnie nie aż tak daleko od ścisłego centrum Karpacza (choć niektórzy uważają, że za daleko). Niewątpliwie dużą zaletą jest piękny widok na Śnieżkę, przynajmniej z części pokoi. Położona w pobliżu hotelu niewielka góra może zaś stanowić świetną opcję niedługiego spaceru. Wiele ciepłych słów pada na temat restauracji dostępnej w hotelu Nowa Ski. Podawane tu dania, śniadania i obiadokolacje są świetnie skomponowane, a same potrawy ubrane ze smakiem i artystycznie udekorowane. Nic złego nie można też powiedzieć o obsłudze. Wielu gości docenia darmową saunę i solarium. Duży parking tuż przed hotelem jest także chwalonym udogodnieniem - pozwala mieć zawsze samochód pod ręką i bez problemu uporać się z bagażami po przybyciu.

Więcej opinii i rezerwacje: Hotel Nowa Ski